Обклеювання корпоративного транспорту для Uklon

  • Місто
    Дніпро
  • Компанія
    UKLON
  • Дата
    З серпня 2017 р.

Обклеювання автомобілів Уклон спеціально до заходу Odessa International Film Festival 2021. 🚕

З 2018 року Револт брендує таксі для однієї з найпопулярніших служб таксі Uklon.

uklon caseuklon case1uklon caseuklon case1uklon case9uklon case2uklon case10uklon case3uklon case8uklon case4uklon case5uklon case6uklon case7IMG 20180808 145301 1IMG 20180906 170510 1

На той момент, ми досить давно обклеювали автомобілі і корпоративний транспорт по всій Україні. У нашому портфелі вже було успішне співробітництво зі службою таксі номер один в світі – з компанією Uber.
Uklon повинен був швидко і агресивно вийти на ринок, тому йому потрібен підрядник, який забезпечить стабільність і швидкість.
Для того, щоб надати такий сервіс ми адаптували свої бізнес-процеси. Налагодили безперебійне виробництво і поставку комплектів для обклеювання. Такі комплекти були представлені в чотирьох варіантах і в двох колірних рішеннях (для темних і світлих машин). Технолог і дизайнер врахували деякі нюанси кузовів автомобілів і підкоригували макети, щоб обійти “небезпечні” ділянки при нанесенні автоплівки – це спростило обклеювання авто, продовжило термін служби плівки і додало швидкості в роботі. Ми сформували резерв майстрів, які швидко приєднуються до нашої команди в моменти пікових навантажень.

У підсумку, наша компанія Револт досить швидко розгорнула сервіс з обклеювання таксі в декількох регіонах України. Так був запущений справжній конвеєр з обклеювання авто, який зараз чітко працює у всіх великих містах України.

Сьогодні до нас приходять різні запити від служб таксі по наклейках на автомобілі і ми ділимося вже готовими рішеннями, реальними цифрами і живим досвідом!