Реклама на білбордах магазину Babyzone

  • Місто
    Дніпро
  • Компанія
    Магазин "Babyzone"
  • Дата
    серпень 2019 - грудень 2020

Зовнішня реклама може виконувати безліч різноманітних функцій – від піару власного бренду і до зізнання в коханні своїй половинці. Головне мати чітке уявлення, які цілі Ви переслідуєте. Ось приклад, як наружка може бути корисна власникам магазинів.

baby case1baby case2

Використовувати білборд, як покажчик до магазину – одна з найпоширеніших функцій такого виду конструкцій. Величезне зображення височить над дорогою, сповіщаючи перехожих і водіїв про присутність неподалік торгової точки, школи танців або заходу, що має відбутися незабаром. Навіть той потенційний клієнт, що не знає про існування такого магазину, буде мати уявлення, що ось тут він зможе купити те, що може йому знадобитися, нехай не в даний момент, але в майбутньому.

Магазин дитячих товарів Babyzone виявив бажання проінформувати жителів Дніпра про один з магазинів, який розташований в не дуже “прохідному” місці. А так як борд, який їм найбільше підходив, розміщений на одній з найбільших транспортних розв’язок міста, то домогтися ефекту присутності, витративши мінімум бюджету, не становило жодних проблем.

Наш менеджер отримав від клієнта фото білборда і назву вулиць, де він встановлений. Було підготовлено комерційну пропозицію з актуальною зайнятістю і ціною за 1 місяць. Клієнту підійшли умови, рекламу надрукували і розмістили в мінімальні терміни.