Розробка макета для КК “Супутник”

  • Місто
    Дніпро
  • Компанія
    КК "Супутник"
  • Дата
    червень 2020

КК “Супутник” було потрібно розробити макет. Наші дизайнери запропонували кілька варіантів під бренд клієнта: “Домашній і затишний” і “Інформативно-мінімалістичний”.

sputnik brending sozdanie Maketov Naruznoy reklamy 2 scaledsputnik brending sozdanie Maketov Naruznoy reklamy scaled

В “Домашньому і затишному” використовуються фотографії витягнутих ніг взутих у кумедні домашні тапочки. Цей образ показує глядачеві про те, що мова йде про домашній затишок. При цьому виникає відчуття безтурботності і простоти. Плакати в такому настрої, як ніби говорять: “Відпочивай. Ми про тебе подбаємо і ти будеш щасливий”. Для такої компанії це чудовий меседж.

Варіант “Інформативно-мінімалістичний” дає максимальну можливість зрозуміти інформацію. Легко читається. Нічого не відволікає увагу від тексту. Колірна гамма спеціально підібрана таким чином, щоб плакати виглядали досить яскраво, але при цьому колір фону дозволяє використовувати чорний шрифт – контрастний і читабельний. У цьому варіанті використовується монохромний варіант логотипу, знову ж для того, щоб ніякий зайвий колір не відволікав увагу від інформації. При цьому, досить велика біла плашка під лого чітко виділяє його і логотип стає дуже помітним.