Розробка макета для компанії “ТЕК”

  • Місто
    Дніпро, Запоріжжя, Львів, Харків, Хмельницький
  • Компанія
    ТОВ "ТЕК"
  • Дата
    липень 2020

Для компанії “ТЕК” було розроблено два концепти постера для білбордів під назвами: “Джерело” і “Вітаємо у городе”.

TEK DneprTEK HmelnTEK KharkovTEK KramatorskTEK LvivTEK Zap

При роботі над проектом ми тримали фокус на двох завданнях: першої – створити враження та підвищити відомість бренда ТЕК; друга – донести до споживача те, що компанія ТЕК знаходиться у його місті.
У обох варіантах для вирішення першого завдання велика частина простору ескіза була відведена під логотип і новий слоган компанії: таке розміщення відмінно працює навіть у перевантаженому інформаційному середовищі.

Щодо другого завдання.
Для донесення інформації про наявність філіала у місті, у варіанті “Джерело” використовувався чітко впізнаваний знак “мітка про місцезнаходження”.
Можливість швидко і легко зчитувати інформацію – важлива умова для дизайну зовнішньої реклами.
У запропонованому варіанті великий напис назви міста і мітка на карті дає однозначний варіант розуміння.
Також в концепції “Джерело” дизайнер застосував візуальний прийом “нитка розжарення”. Створюється враження, що від філії йде енергія вулицями міста, яка переходить на слово СВОБОДА.
Так ми створили образ:
філія компанії ТЕК – це джерело енергії і свободи.

У другому концепті використовується не візуальний прийом, а контекстний. Компанія ТЕК дружньо вітає жителів і гостей міста фразою “Вітаємо у …. / назва міста /”. Вона це робить як місцева компанія. Для кожного міста планується графічно відтворити головну знакову пам’ятку міста у вигляді піктограми. Такий варіант виглядає строго, стильно і сучасно.