Розміщення реклами Таксі 310 на маршрутках

  • Місто
    Дніпро
  • Компанія
    Таксі 310
  • Дата
    лютий 2020

У лютому 2020 роки до нас звернувся представник досить відомого в Україні сервісу таксі.

taxi case2taxi case3

Клієнт раніше вже розміщувався на маршрутках, тому мав чітке уявлення, як і де він хоче бачити свою рекламу. Тільки обклеювання лобового скла над водієм і крапка. Ніяких задніх і бічних вікон.
Наш менеджер підготував детальну пропозицію, де склав маршрутну програму всіх кращих центральних маршрутів міста, а також маршрутів, які зачіпають місця з найбільшим зосередженням цільової аудиторії клієнта, тим самим підвищуючи ймовірність контакту з потенційним споживачем їхньої послуги.

Все б нічого, але зіткнулися з проблемою, що не кожне АТП згодні надати машини для розміщення реклами на лобовому склі. А так як замовник наполягав саме на цій частині авто, з підрядниками велися довгі і складні переговори.

У підсумку, було відібрано 58 маршруток від різних АТП міста, на невеликій кількості яких, крім лобових стекол, обклеїли ще і бічні вікна біля дверей на посадку пасажирів.

Реклама вийшла помітною і дуже інформативною. Без будь-якої зайвої інформації. Такий макет кидається в очі і відкладається в пам’яті. Тому реклама на транспорті з вміло складеним макетом, може виявитися дуже ефективним і бюджетним варіантом залучення нових клієнтів.