Повне брендування мікроавтобуса для Dream Club

  • Місто
    Дніпро
  • Компанія
    Dream Club
  • Дата
    березень 2020 р.

Один з дуже цікавих і незвичайних проектів нашої компанії.

okleyka korporativnogo transporta reklama na transporte brendirovaniye avto revolt dnepr 2okleyka korporativnogo transporta reklama na transporte brendirovaniye avto revolt dnepr 3okleyka korporativnogo transporta reklama na transporte brendirovaniye avto revolt dnepr 4okleyka korporativnogo transporta reklama na transporte brendirovaniye avto revolt dnepr

Передісторія.
Менеджер, який до цього працював в агрокомпанії (і якої ми клеїли і клеїмо автомобілі і сільгосп. техніку) перейшов працювати в дитячий центр.
Цей центр тільки збирався відкриватися, купив автомобілі для перевезення дітей та доставки їжі (теж одна з їхніх послуг).
Тому менеджер запропонував обклеїти автомобілі.
І, як і раніше, звернувся до нас.

Від керівництва були тільки вказівки по тексту, який обов’язково повинен бути на авто. Текст опису послуг. І його було багато …
Виникла невизначеність в плані розміщення всієї цієї інформації на Спринтері (а купили вони сріблястий Спринтер).
Так що вирішили замовити у нас ще і дизайнерські послуги.

Згодом, “прилетіло” побажання – “зробіть так, щоб букви світилися”.
Добре, що у нас є досвід роботи зі світловідбиваючої плівкою (наприклад всі машини Гуарда обклеєні нами з використанням “светоотражайкі”).

В результаті – наш дизайнер дуже стильно і грамотно розмістив всі необхідні цифри і дані від клієнта в досить мультяшному вигляді, який дуже добре співвідносився з тематикою дитячого центру.

Наш технічний відділ разом з відділом виробництва вирішили виготовити основні великі написи і тексти з світловідбиваючої плівки Oralite (виробництво Німеччина).
В якості основної плівки була обрана плівка OraJet 3551RA. Це теж плівка німецького виробництва, на клейовому шарі якої нанесені мікроканали. Вони забезпечують укладиваемость плівки на складні поверхні і відсутність повітряних бульбашок.
На скло – звичайно ж перфоровану плівку ( “Перфо”, по-нашому). Адже повинна бути видимість зсередини.

Поклейка відбувалася в кілька етапів.
Підготовчий – плівка після друку обрізається, розділяється, сортується. Щоб на місці вже нічого зайвого з нею не робити, а тільки клеїти.
Мийка та сушка машини – обов’язково.
Знежирення поверхні – чим серйозніше проект, тим більше допоміжних процесів.
Монтаж основний плівки – найбільшою складністю було укласти її в усі вигини Спринтера так, щоб не порушити ліній і горизонту.
Монтаж перфоплівки – стикування зображень.
Монтаж світловідбиваючої плівки – фінальний штрих і родзинка проекту.

Результати роботи нашої команди, починаючи від дизайнера і закінчуючи поклейщик, ви можете бачити на представлених фотографіях.

Така ось “недитяча” поклейка для дитячого центру!

Для обклеювання авто використовувалася полімерна плівка з Мікроканали OraJet3551RA з ламінуванням Oraguard; OneWayVision для вікон і світловідбиваюча плівка Oralite для написів.