Клеїмо авто по всій Україні

  • Місто
    Вінниця, Київ, Кропивницький, Львів, Одеса, Полтава
  • Компанія
    Zeppelin
  • Дата
Завдання

клієнтом була поставлено завдання брендувати 40 машин в 6 містах України протягом трьох тижнів

У виконанні замовлення одночасно брало участь 6 бригад, кожна з яких отримала завдання з брендування в одному або додатково ще в двох-трьох містах.

В результаті, замовлення було виконано вчасно і якісно. Клієнт задоволений виконаною роботою. Адже це дуже зручно: замовити в однієї компанії. Замовляючи у Револт вам немає необхідності зв’язуючись з десятками підрядників в різних містах, які виставляють різні умови, ціни і мають різний підхід до роботи – це все призведе до втрати часу і грошей. Клієнт Zeppelin був спокійний щодо термінів і якості, тому що всі матеріали централізовано закуповувалися і виготовлялися. Реалізація проекту стартувала одночасно в усіх філіях і вся компанія отримала оновлений транспорт всього за три тижні.

Нижче представлені частково результати нашої роботи. Клієнт подякував за оперативність і якість виконаної роботи.

 

brendirovanie transporta zeppelin side revoltbrendirovanie transporta zeppelin fura side revoltbrendirovanie transporta zeppelin bus side revoltbrendirovanie transporta zeppelin front cat revoltbrendirovanie transporta zeppelin  fura beak revoltokleka transporta zeppelin side revoltbrendirovanie transporta zeppelin beak1 revoltbrendirovanie transporta zeppelin beak revolt

 

 

Ми можемо брендувати хмарочос, вашу машину,
рекламний щит або зупинку трамвая в будь-якому місті України.