Про нас

Револт - це унікальна агенція України, сфокусоване на вуличній рекламі. Ми можемо брендувати хмарочос, вашу машину, рекламний щит або зупинку трамвая в будь-якому місті.

Історія компанії Револт почалася в 2003 році, на той час Револт (ще тоді будучи Outdoor – сервіс) став однією з перших компаній в Україні спеціалізується виключно на розміщенні зовнішньої реклами. У 2007 році компанія стала активно пропонувати ексклюзивне розміщення реклами на фасадах і дахах будівель.

У 2010 році наші клієнти замовляють брендування приватного або громадського транспорту, а також рекламу в салонах маршруток, трамваїв, тролейбусів і вагонів метро. Реклама стала обслуговуватися окремим підрозділом компанії «Реклама на / у громадському і приватному транспорті».

Звертаючись до нас, як до експертів по вуличній рекламі, клієнт отримує:

Швидкість;
Вигідну ціну;
Гарантію;
Грамотні адресні програми з більш 69 000 площин України нанесених на карту;
Популярні маршрути міського транспорту;
Якісне нанесення реклами;
Сервіс та консультації експертів.

З нашими роботами ви можете ознайомитися в портфоліо.

Із сотень компаній України, що займаються зовнішньою рекламою ми – одна з небагатьох, що володіє потужним програмно-інформаційним комплексом для медіапланування, аналізу, і супроводу рекламних кампаній по зовнішній рекламі.

Буквально за перші два роки Револт став надійним підрядником для багатьох мережевих агентств і підприємств України по розміщенню реклами на стандартних рекламоносіях: білбордах, сітілайтах та ін.